dk.jpg

Kempingi w Danii

Kempingi w Danii

Ten najbardziej wysunięty na południe kraj skandynawski jest też najbardziej równinny, w Danii nie ma żadnych gór. Najwyższy punkt znajduje się na wysokości 170 metrów w Skandreborg, nieopodal Århus. To wszystko sprawia, że Dania, a szczególnie półwysep Jylland, to niezwykle popularne miejsce na rodzinne wycieczki rowerowe. Kempingi w Danii są w tym regionie niezwykle popularne, podobnie jak plaże Morza Północnego, jeziora i rzeki na spływy kajakowe. Nie zapomnijcie też o najważniejszym: park tematyczny Legolandw Billund. Kemping w Danii = mnóstwo atrakcji.

czytaj więcej
Wybierz z 6 kempingi Dania z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Vestbirk

Østbirk - Jutlandia - Dania

Idealne miejsce na wędkowanie i wycieczki kanu. Ale na kempingu znajdziecie również inne atrakcje jak np. ogrzewany basen, sauna i jacuzzi. Znakomity rodzinny kemping.

Camping Birkhede

Ry - Jutlandia - Dania

Przyjazny kemping na wzgórzu doskonały dla rodzin z małymi dziećmi. Bezpośredni dostęp do jeziora. Świetny plac zabaw ze zjeżdżalniami.

Camping Dancamps Trelde Naes

Fredericia - Jutlandia - Dania

Kemping przy postrzępionym urwisku z widokiem na fiord? Kemping Trelde Neas ma iście wikingowskie położenie. Szukasz miejsc, które można podbić? Plaża, park wodny i LEGOLAND ! Twoje schronienie: namiot typu safari Serengeti!

Camping Nordsø

Hvide Sande - Jutlandia - Dania

Położony nad jeziorem, za wydmami plaż Morza Północnego. Możliwość uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych także na wolnym powietrzu. Na półwyspie odwiedźcie zaś miasto Hvide Sanden.

Camping Ajstrup Strand Camping

Malling - Jutlandia - Dania

Bezposrednio przy plazy Ajstrup jedynie 15 km od miasta Arhus. Przestronmy kemping proswiecajacy duzo uwagi najmlodszym. Polecamy wizyte w Arhus i jego muzeum na wolnym powietrzu.