dk.jpg

Kempingi w Danii

Kempingi w Danii

Jeśli szukasz idealnego miejsca na wspaniałe rodzinne wakacje na kempingu, po prostu jedź do wybranej najszczęśliwszym krajem na świecie Danii! Stolica, Kopenhaga, pełna jest kulturalnych atrakcji, fantastycznej kuchni, wspaniałej architektury i niekończącej się rozrywki dla całej rodziny. Wędruj pieszo lub na rowerze przez zapierający dech w piersiach wiejski krajobraz z ponad 7000 km uroczego, czystego wybrzeża. Znalezienie miejsca na plaży na rozłożenie ręcznika nie stanowi tu żadnego problemu.

czytaj więcej
Wybierz z 5 kempingi Dania z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Vestbirk

Østbirk - Jutlandia - Dania

Idealne miejsce na wędkowanie i wycieczki kanu. Ale na kempingu znajdziecie również inne atrakcje jak np. ogrzewany basen, sauna i jacuzzi. Znakomity rodzinny kemping.

Camping Birkhede

Ry - Jutlandia - Dania

Przyjazny kemping położony pośród pięknej przyrody nad uroczym jeziorem. Mnóstwo miejsca do zabawy i udogodnienia czynią go idealnym dla rodzin z dziećmi.

Camping Dancamps Trelde Naes

Fredericia - Jutlandia - Dania

Kemping przy postrzępionym urwisku z widokiem na fiord? Kemping Trelde Neas ma iście wikingowskie położenie. Szukasz miejsc, które można podbić? Plaża, park wodny i LEGOLAND ! Twoje schronienie: namiot typu safari Serengeti!

Camping Nordsø

Hvide Sande - Jutlandia - Dania

Położony nad jeziorem, za wydmami plaż Morza Północnego. Możliwość uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych także na wolnym powietrzu. Na półwyspie odwiedźcie zaś miasto Hvide Sanden.

Camping Feddet Strand Camping & Feriepark

Faxe - Kopenhaga - Dania

Atrakcyjna okolica położona w pobliżu pięknej plaży na wschodnim wybrzeżu Danii. Na tej samej wyspie leży też Kopenhaga, a ogromny most zaprowadzi Was do Szwecji.