Kemping w pobliżu Kopenhagi

Kemping w pobliżu Kopenhagi

Rezerwacja na kempingu w pobliżu Kopenhagi oznacza rezerwację wakacji na rodzinnej wyspie Seeland (Sjaelland). Znajduje się tam stolica Danii, Kopenhaga. Wspaniała przyroda wprost zapiera dech w piersiach. Są tu wspaniałe jeziora i lasy oraz pobliże pięknych plaż, które z pewnością zachwycą najmłodszych. Woda jest tu stosunkowo płytka i mniej słona. Kemping w pobliżu Kopenhagi to idealny pomysł na wakacje.

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Kopenhaga z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Skovly camping

Ringsted - Kopenhaga - Dania

Rozkoszuj się bliskością przyrody na tym niewielkim, cichym kempingu. Przyłącz się do zajęć grupowych. Korzystaj z uroków okolicy albo wybierz się na wycieczkę na plażę, do Kopenhagi lub Roskilde.

Przebywając na kempingu w pobliżu Kopenhagi nie sposób nie zwiedzić tego fascynującego miasta szczycącego się wspaniałymi muzeami i atrakcjami z dzieciny kultury. Wybierzcie się na wyprawę łodzią kanałami lub odwiedźcie zamek Amalieburg. Z pewnością będziecie chcieli na własne oczy zobaczyć rzeźbę małej syrenki oraz zabrać dzieci do słynnego parku rozrywki Tivoli. W sezonie letnim w okolicy Tivoli organizowane są pokazy fajerwerków. Podczas pobytu na kempingu w pobliżu Kopenhagi nie możecie ominąć głównych atrakcji.