Kempingi w Alpach

Kemping w Alpach

Kemping w górach!  Wypocznij na kempingu w Alpach. Z pewnością odkryjesz tu naturę w najczystszej formie. Wysokie góry i szerokie doliny są po prostu zachwycające. Alpejskie powietrze jest czyste i działa jak lekarstwo. Najlepiej przyjmować je podczas jazdy na rowerze górskim, spływu kajakiem czy też wylegując się przed namiotem lub domkiem na kempingu w Alpach.

czytaj więcej
Wybierz z 6 kempingi Alpy z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Le Château de Rochetaillée

Le Bourg-d'Oisans - Alpy - Francja

Uroczy kemping na przeciwko słynnego Alpe d'Huez. Miejsce doskonale znane wędrownikom i rowerzystom, którzy po zakończeniu wypraw mogą wypocząć na basenie, w saunie i przytulnym barze.

Camping Alpes Dauphiné

Gap - Alpy - Francja

Na słonecznej stronie wzgórza na południe od Gap w czystym górzystym regionie. Dawniej Napoleon prowadził tędy swoją armię. Nie zapomnijcie zakupić tu flakonika perfum.

Camping Les Princes d'Orange

Orpierre - Alpy - Francja

Niewielki kemping polozony tarasowo na wzgórzu w pieknej okolicy. W niewielkiej odleglosci znajduja sie urocze sklepiki Orpierre. Sport, kultura i zdrowe górskie powietrze.

Camping Le Courounba

Les Vigneaux - Alpy - Francja

Przyjemny kemping położony 1000 m n.p.m. z wieloma okazjami do spacerów górskich, wspinaczki i wypraw rowerowych. Udogodnienia dla rodzin z dziećmi w pięknym górskim rejonie.

Camping Le Lac

Saint-Vincent-les-Forts - Alpy - Francja

Niewielki, przytulny kemping w otoczeniu przyrody nad brzegami jeziora Serre-Ponçon. Widok zapiera dech w piersiach. Wodna zabawa gwarantowana w jeziorze i ekologicznym basenie. Spacery, jazda rowerowa i czas na świeżym powietrzu to główne atrakcje doliny Ubaye.

Rodan to rzeka, która dostarcza gościom kempingów wiele atrakcji. Można wybrać spływy kajakowe lub pontonowe lub spokojnie popływać łódką z wiosłami. Z kempingu w Alpach można wybrać się na ciekawą wycieczkę do Grenoble lub do Lyonu. Jaskinia Ardeche jest również świetnym pomysłem na 1-dniową wycieczkę. Urlop na kempingu w Alpach będzie niezapomnianą przygodą.