Kempingi nad Jeziorem Annecy

Kemping nad jeziorem Annecy

Podczas wakacji nad jeziorem Annecy znajdziecie się nad największym i najczystszym jeziorem we Francji. Jezioro leży w Alpach w pięknym regionie Górnej Sabaudii, w pobliżu granicy szwajcarskiej. To niezwykle popularna destynacja wśród rodzin z dziećmi. Idealnie nadaje się dla miłośników zarówno sportów wodnych, jak i relaksu na plaży z książką. Region ten przyciąga także ogromną ilość gatunków ptaków. Obserwatorzy powinni pamiętać o zabraniu lornetki. Aby w pełni skorzystać z uroków jeziora i jego okolicy zarezerwujcie kemping nad jeziorem Annecy na przykład w miejscowości Lathuile. 

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Jezioro Annecy z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping La Nublière

Doussard - Jezioro Annecy - Francja

Bezpośrednio nad jeziorem Annecy z własną plażą i centrum sportów wodnych. Doskonałe miejsce dla surferów. Mnóstwo zajęć na świeżym powietrzu i ścieżka rowerowa wzdłuż do Annecy.

Camping l'Idéal

Lathuile - Jezioro Annecy - Francja

Ten kemping nie mógłby nosić żadnej innej nazwy: w pobliżu jeziora Annecy i z pięknym widokiem. Wiele sportów i zabaw dla najmłodszych. Kemping wprost idealny!

Od kempingu nad jeziorem Annecy zaledwie kilka kroków dzieli Was od pięknych okolic Górnej Sabaudii. W regionie tym znajduje się Mont Blanc, najwyższy szczyt Europy zachodniej. Jeśli planujecie się tam wybrać, polecamy przejażdżkę pociągiem na lodowiec Mont Blanc. Warto też zobaczyć wspaniałą jaskinię lodową. Nieco dalej od kempingu nad jeziorem Annecy leży Genewa. Zdecydowanie warto odwiedzić to miasto jeśli chcecie trochę odmiany od wodnych zabaw..