Kempingi w Ramatuelle / St-Tropez

Kemping w St-Tropez

Na kempingu w Saint Tropez można cieszyć się z jednej strony luksusem, a z drugiej spokojem i prostotą. W miejscowości Ramatuelle w Prowansji znajduje się 5-gwiazdkowy kemping Les Tournels. Wspaniała lokalizacja na stoku górskim z drzewami piniowymi i dębowymi zapewnia spektakularny widok na zatokę Saint Tropez i popularną plażę Pampelonne. Wielu uważa, że kemping w Saint Tropez położony jest w jednym z najpiękniejszych miejsc w Europie. 

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Ramatuelle z Vacansoleil

Camping Les Tournels

Ramatuelle - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Rozrywka lub relaksujący wypoczynek - to wszystko w Saint Tropez i na jego słynnym bulwarze. Ten duży kemping oferuje mnóstwo atrakcji oraz spokojne lesne zakątki.

Wakacje w Saint Tropez można spędzić na kilka sposobów. Można na przykład odkryć okolice oraz urocze wioski takie jak Ramatuelle i Gassin lub Gorges du Verdon. Miłośnicy sportów wodnych mają tu dla siebie szereg możliwości, zaś 20 km dalej znaleźć można Niagara Parc Nautique. Idealne miejsce dla całej rodziny. Koneserzy wina mogą spróbować prowansalskich win z winnic w okolicy kempingu w Saint Tropez.