Kempingi na Costa Brava

Wypoczynek na Costa Brava

Wakacje na kempingu na Costa Brava w Hiszpanii są od lat bardzo popularne wśród kempingowiczów. Costa Brava, co oznacza surowe wybrzeże, jest znana z pięknego Morza Śródziemnego, fantastycznych długich plaż i wielu słonecznych godzin. Zarówno strome skały, małe malownicze zatoczki, przytulne wioski rybackie jak i popularne kurorty morskie sprawiają, że Costa Brava jest rajem dla każdego. Nie bez powodu każdego roku tysiące turystów ze wszystkich stron świata przybywają do tego popularnego hiszpańskiego regionu. Czy szukacie kempingu na Costa Brava? Najpiękniejsze z kempingów znajdziecie w ofercie Vacansoleil.

czytaj więcej
Wybierz z 16 kempingi Costa Brava z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Interpals

Playa de Pals - Costa Brava - Hiszpania

Na kempingu jest dobre wyposażenie. Namioty Vacansoleil położone są w górnej, spokojnej części kempingu. Plaża jest niedaleko, lecz trzeba zejść do niej w dół , po spadku.

Camping Mas Patoxas

Playa de Pals - Costa Brava - Hiszpania

Przyjazny kemping z teatrem na świeżym powietrzu, zaledwie kilkaset metrów od plaży. Pospaceruj wzdłuż pięknych zatok wybrzeża lub odwiedź starożytne miasteczko Pals.

Camping King's

Palamós - Costa Brava - Hiszpania

Przyjazny kemping rodzinny z doskonałymi udogodnieniami. Świetny basen z oddzielnym brodzikiem. Jedna z najpiękniejszych plaż na Costa Brava zaledwie 200 m stąd.

Camping Eurocamping

Sant Antoni de Calonge - Costa Brava - Hiszpania

Dobrze zorganizowany rodzinny kemping z ładnymi basenami, kilka minut spacerem do plaży. Można również skożystać z oferowanego przez kemping transportu. Dzieci kochają to miejsce.

Słońce, morze i plaża na Costa Brava

Jeśli spędzacie wakacje na kempingu na Costa Brava, jesteście na północy Hiszpanii. Wybrzeże ma tutaj około 200km długości i nazywane jest “surowym wybrzeżem” ze względu na jego skalistość. Niekiedy skały wcinają się w brzeg i są podgórzem Pirenejów. Costa Brava położone jest nad pięknym Morzem Śródziemnym, dzięki któremu jest tutaj cudowny śródziemnomorski klimat z ciepłymi latami i łagodnymi zimami. Miłośnicy sportów wodnych odnajdą tutaj wszystko, czego zapragną. Atrakcje morskie  to nie tylko to, co na morzu, ale też fascynujący podwodny świat. Kemping na Costa Brava oferuje słońce, morze, plaże i wiele więcej.

Krajobraz na Costa Brava.

Costa Brava oferuje ogromną różnorodność krajobrazu. Czy wybieracie pobyt na kempingu na Costa Brava i jesteście miłośnikami wina? W takim razie region Allela jest właściwym miejscem. Właściciele winnic chętnie zaproszą Was na degustację. W tej części Hiszpanii znajdziecie również piękne parki przyrodnicze, jak np. Narodowy Park  Montseny. Poznajcie ten region poprzez wycieczki rowerowe, piesze lub wejdźcie na pokład łodzi czy helikoptera. Sami odkryjecie piękno tego krajobrazu. Poza tym, możecie wziąć udział w licznych wycieczkach organizowanych z Waszego kempingu na Costa Brava.

Okolice kempingu na Costa Brava

Z Waszego kempingu na Costa Brava możecie wybrać się na ciekawe wycieczki na przykład m.in. do Montserrat. Znajdziecie tutaj również klasztor Czarnej Madonny. Odwiedźcie malownicze wsie,  ukryte w zróżnicowanym krajobrazie. Można tu czasem odnieść wrażenie, że czas się tutaj zatrzymał. Dla dzieci świetną atrakcją będzie wizyta w delfinarium  Marineland w Lloret de Mar lub park wodny w  Malgrat de Mar. Zaś dla tych, którzy szukają większych wyzwań, bungee jumping znajdzie się blisko niemal każdego kempingu na Costa Brava.

Miasta Costa Brava

Jeśli wypoczywacie na kempingu na Costa Brava, wycieczka do gwarnej Barcelony jest wręcz obowiązkowa. Łatwo dotrzecie do tej  metropolii (ze sławnym bulwarem la Ramblas) z popularnych nadmorskich miejscowości, takich jak:  Blanes, Playa d'Aro czy Malgrat de Mar. Z pewnością warto również odwiedzić Gironę, miasto ze średniowiecznymi murami, piękna katedrą i gwarnym sobotnim targiem. Zaś jeśli lubicie piękne ogrody, odwiedźcie koniecznie ogrody botaniczne w Blanes niedaleko Waszego kempingu na Costa Brava.

Kemping na Costa Brava oferuje wszystko, by zadowolić gości w każdym wieku.