nl-gel.jpg

Kempingi w Geldrii

Kemping w Geldrii

Chcielibyście spędzić tegoroczne wakacje w najzieleńszej prowincji Holandii? Zarezerwujcie wakacje na kempingu w Gelderii, a niezwykła przyroda regionu Veluwe będzie dodatkowym bonusem. Piękno leśnego krajobrazu, okazałe rezydencje i zamki, wrzosowiska,  wspaniałe rzeki i malownicze wioski możecie odkrywać podczas wycieczek pieszych i rowerowych. Liczne jeziora gwarantują długie godziny spędzone na wodnych uciechach. Spędzasz właśnie wakacje w wiejskiej, spokojnej okolicy Geldrii. Większość znajdujących się tu kempingów stanowi doskonałą bazą do poznania tego co w regionie najcenniejsze: spokój, natura i skarby kultury. 

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Geldria z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping De Twee Bruggen

Winterswijk - Geldria - Holandia

Kemping jest częścią uroczego parku. Wiele możliwosci zabawy dla najmłodszych. W pobliżu znajduje się jezioro z plażą. Fantastyczne tereny na udaną przejażdżkę rowerową.

Camping Vakantiepark Eiland van Maurik

Maurik - Geldria - Holandia

Wszystko toczy się wokół wodnej zabawy! Kemping leży bezpośrednio przy dużym jeziorze, gdzie można uprawiać rożnorodne sporty wodne. Domki są tu niezwykle komfortowe, zaś namioty położone bezpośrednio przy jeziorze. Duży raj w małym kraju!

Camping Ijsselstrand

Doesburg - Geldria - Holandia

Rodzinny kemping położony nad rzeką Ijssel, w pobliżu zabytkowej fabryki musztardy w Doesburg. Na terenie ośrodka znajdziecie szkółkę jeździecką, duże place zabaw, kryty basen oraz prywatne kąpielisko.

Jeśli podczas pobytu na kempingu w  Geldrii, chciałbyś na chwilę opuścić największy holenderski rezerwat przyrody, odwiedź najmłodsze miasto w Holandii, Nijmegen i odkryj znajdujące się tam skarby kultury. Pewnym hitem dla dzieci będzie wizyta w niemieckim parku rozrywki Moviepark albo w najlepszej lodziarni w Winterswijk! Kemping w  Gelderii jest idealny dla gości w każdym wieku!