Kempingi w Geldrii

Kemping w Geldrii

Chcielibyście spędzić tegoroczne wakacje w najzieleńszej prowincji Holandii? Zarezerwujcie wakacje na kempingu w Gelderii, a niezwykła przyroda regionu Veluwe będzie dodatkowym bonusem. Piękno leśnego krajobrazu, okazałe rezydencje i zamki, wrzosowiska,  wspaniałe rzeki i malownicze wioski możecie odkrywać podczas wycieczek pieszych i rowerowych. Liczne jeziora gwarantują długie godziny spędzone na wodnych uciechach. Spędzasz właśnie wakacje w wiejskiej, spokojnej okolicy Geldrii. Większość znajdujących się tu kempingów stanowi doskonałą bazą do poznania tego co w regionie najcenniejsze: spokój, natura i skarby kultury. 

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Geldria z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping De Twee Bruggen

Winterswijk - Geldria - Holandia

Kemping jest częścią uroczego parku. Wiele możliwosci zabawy dla najmłodszych. W pobliżu znajduje się jezioro z plażą. Fantastyczne tereny na udaną przejażdżkę rowerową.

Camping Vakantiepark Eiland van Maurik

Maurik - Geldria - Holandia

Prawdziwy raj dla miłośników wodnych szaleństw, kemping znajduje się przy dużym jeziorze rekreacyjnym. Szeroka oferta sportów wodnych, a także komfortowe domki wakacyjne i namioty.

Camping IJsselstrand

Doesburg - Geldria - Holandia

Rodzinny kemping położony nad rzeką Ijssel, w pobliżu zabytkowej fabryki musztardy w Doesburg. Na terenie ośrodka znajdziecie szkółkę jeździecką, duże place zabaw, kryty basen oraz prywatne kąpielisko.

Jeśli podczas pobytu na kempingu w  Geldrii, chciałbyś na chwilę opuścić największy holenderski rezerwat przyrody, odwiedź najmłodsze miasto w Holandii, Nijmegen i odkryj znajdujące się tam skarby kultury. Pewnym hitem dla dzieci będzie wizyta w niemieckim parku rozrywki Moviepark albo w najlepszej lodziarni w Winterswijk! Kemping w  Gelderii jest idealny dla gości w każdym wieku!