Kempingi w Overijssel

Kemping w Overijssel

Kemping w Overijssel to idealne miejsce na udane wakacje. Parki rekreacyjne w tej okolicy idealnie współgrają z przyrodą tego regionu. Krajobraz zachęca do odkrywania pięknych okolic. Znajdziecie tu niezliczone ścieżki spacerowe i rowerowe biegnące przez rezerwaty przyrody czy historyczne okolice. W nocy i rano kemping w Overijssel zapewnia ciszę i spokój.

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Overijssel z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Vakantiepark de Luttenberg

Luttenberg - Overijssel - Holandia

Przyjazny dzieciom kemping w Sallandse Heuvelrug na skraju lasu. Mnóstwo udogodnień na kempingu, profesjonalna drużyna animacyjna i idealna baza wyadowa na wyprawy po okolicy.

Camping Mölke

Zuna - Overijssel - Holandia

Cieszcie się okolicą rzeki Regge. Wynajmijcie kanu lub wybierzcie się na wyprawę kempingową łódką. Odkryjcie wspaniałe lokalne potrawy. Szczególnie polecamy gulasz z rozmarynem.

Camping 't Veld

Rheeze - Overijssel - Holandia

Na tym spokojnym, niewielkim, 5-gwiazdkowym kempingu położonym na zalesionym terenie możesz się prawdziwie zrelaksować. To prawdziwy raj dla dzieci z basenem, zjeżdżalniami wodnymi oraz placami zabaw. Ciesz się tym, co najlepsze z obu światów: zachwycającą przyrodą Vechtdal oraz głównymi atrakcjami turystycznymi rzut beretem stąd.

Wakacje na kempingu Overijssel to jednak o wiele więcej niż tylko wspaniała przyroda. W dogodnej odległości od kempingu usytuowane są parki: Adventure Park Hellendoorn, Attraction Park Slagharen oraz Plopsa Coevorden. Dzieciom z pewnością spodoba się wizyta w muzuem straży pożarnej w Rijssen. Polecamy też wyprawę kajakiem po rzece Overijsselse Vecht lub zakupy w tętniącym życiem Zwolle. Na kempingu Overijssel mnóstwo atrakcji czeka na gości w każdym wieku.