pt-alg.jpg

Kempingi w Algarve

Kemping w Algarve

Przebywając na kempingu w Algarve znajdziecie się na najbardziej wysuniętym na południe regionie Portugalii. Region ten nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych destynacji wakacyjnych w Europie. Algarve oferuje wspaniałe morskie kurorty jak np. Albufeira, Quarteira czy Lagos z niesamowicie pięknymi plażami. Region ten oferuje także bogactwo kulturalne i wspaniałe rezerwaty przyrody. Odkrywanie wszystkich tych miejsc to czysta przyjemność. Rezerwat przyrody Ria Formosa polecamy wszystkim przebywającym na kempingu w Algarve, a w szczególności miłośnikom ptaków.

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Algarve z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Valverde Parque

Lagos - Algarve - Portugalia

Spokojny kemping na słynnym wybrzeżu Algarve. Od piaszczystej plaży dzieli Was tu krótki spacer, zaś 6 km dalej położone jest Lagos. Dzięki basenom i udogodnieniom na kempingu spędzicie relaksujące wakacje.

Camping Quarteira

Quarteira - Algarve - Portugalia

Na przedmieściach Quarteiry kilka kroków od morza i plaży. Duży kemping z wieloma udogodnieniami i dużym basenem. Pole golfowe niedaleko a lotnisko oddalone o pół godziny jazdy samochodem.

Camping Turiscampo

Lagos - Algarve - Portugalia

Doskonale utrzymany kemping z mnóstwem kwiatów nieopodal historycznego miasta Lagos. Wspaniałe baseny z tarasami i doskonała restauracja. Przyjemna piaszczysta plaża w Luz 2,5 km stąd.

Kemping w Algarve to prawdziwy raj dla miłośników słońca. Na plaży możecie złapać piękną opaleniznę, poleniuchować na materacu czy spróbować sił w sportach wodnych. Dzieciom także z pewnością spodoba się to miejsce. Gdy będą bawiły się w piasku, W skorzystacie z uroków słońca. Linia brzegowa to nie tylko doskonałe piaszczyste plaże, ale także zatoki, formacje skalne i piękne jaskinie. Podczas pobytu na kempingu w Algarve znajdziecie się w malowniczym, regionie Portugalii o wyjątkowym bogactwie kulturalnym.