Kempingi w Ruoms

Kemping w Ruoms

Wybieracie się na kemping w Ruoms? Jeśli tak, spędzicie wakacje w okolicy, w której styka się aż pięć rzek. Ruoms leży w południowym regionie Ardèche, zaś kempingi w tym regionie są niezwykle popularne. Pomiędzy Cévennes a Ardèche położone są też lasy Païolives. Wspaniały przyrodniczy region z głębokimi jaskiniami, stromymi stokami i formacjami skalnymi przypominającymi niekiedy postaci zwierząt lub ludzi. Będąc na kempingu w Ruoms polecamy wyprawę w dół, kanionem rzeki Chassezac.

czytaj więcej
Wybierz z 0 kempingi Lagorce z Vacansoleil

Camping Aluna Vacances

Ruoms - Ardeche - Francja

W regionie Ardèche, w pobliżu Pont d'Arc. W środowe wieczory polecamy odwiedziny w 'marché nocturne', tętniącym życiem rynku. Muzyka, produkty regionalne, słodycze i mnóstwo zabawy.

W pobliżu Ruoms znajdują się kempingi Aluna Vacances i Domaine de Chaussy. Oba kempingi oferują niezliczone udogodnienia dla gości w każdym wieku. W samym Ruoms znajdziecie muzeum win, gdzie można spróbować wyśmienitych win z Ardèche. Zajęcia w okolicy obejmują m.in. odkrywanie jaskiń, wspinaczkę górską, spływy w kanu, pływanie i wiele innych. Odkryjcie zróżnicowany krajobraz i zarezerwujcie pobyt na kempingu w Ruoms.