Vacansoleil Logo
Italy Tuscany

Kempingi w Toskanii

Wypoczynek na kempingu w Toskanii

Wypoczynek na kempingu w Toskanii oferuje idealną mieszankę wakacyjną. Świecące słońce, bogata kultura, wspaniała przyroda i doskonała kuchnia. Poza tym, długie wybrzeże z piaszczystymi plażami  i przyjemnymi barami plażowymi, przyroda również ucieszy Wasze oczy. A poza tym słynne miasta, wioski i inne ukryte skarby są typowe dla tej części Włoch. Jeśli kochacie przyrodę, muzea, kafejki, dobre jedzenie, urocze wioski oraz mieszankę widoków, aktywności, słońca, morza i pasku, wtedy wakacje na kempingu w Toskanii spełnią Wasze wakacyjne marzenia. Vacansoleil wybrało dla Was najpiękniejsze miejsca na wypoczynek w toskańskim raju.

czytaj więcej

Sorry. Due to uncertainty about the continuity of our company, we are currently unable to process bookings. We are working hard to solve these problems. We hope to be able to help you find a beautiful holiday destination again in the near future.

  Przyroda w Toskanii; olśniewająco piękna

  Poza długim wybrzeżem, również tereny bardziej w głąb położone sprawiają, że Toskania jest tak popularna. Region ten ma zróżnicowany krajobraz. Podczas pobytu na kempingu w Toskanii, znajdziecie się pośród wielu wzgórz z winnicami, pośród pól lawendy, ogromnych żółtych pól słonecznikowych, winnic, gajów oliwnych, łąk i długich rzędów drzew cyprysowych wzdłuż dróg. Przyroda ciepło zaprasza do jej odkrywania. Podczas spacerów, może się przydarzyć, że staniecie oko w oko z jeleniem, czaplą, lisem lub jeżozwierzem. Wspinanie się, jazda rowerem, wędrówki, wędkowanie czy pływanie, wszystko to jest możliwe do zrealizowania w trakcie Waszego pobytu na kempingu w Toskanii.

  Wyruszając z Waszego kempingu w Toskanii

  Z Waszego kempingu w Toskanii możecie zorganizować wiele ciekawych wycieczek i zrobić dużo interesujących rzeczy. Można odwiedzić Park Narodowy Parco Naturale della Maremma, który graniczy z morzem. Również piękne miasto Sovana, które położone jest na skalnym płaskowyżu i otoczone jest lasami liściastymi jest godne polecenia. Dzieci zaś będą zachwycone wizytą w parku wodnym Acqua Village Cecina Mare a najmłodsi ucieszą się z Parku Pinocchio w Pistoia. Niedaleko Pizy prehistoryczny park Parco Preistorico oraz Florencja będą świetnym miejscem rozrywki. Również dla dzieci wakacje na kempingu w Toskanii będą doskonałym wyborem.

  Urocze miasta w Toskanii

  Włochy są znane ze swoich pięknych historycznych miast. Jeśli zostaniecie na kempingu w Toskanii, wizyta w jednym z tych miast nie może być pominięta. Na przykład Florencja, miasto średniowiecznej architektury i sztuki jest jak wielkie muzeum na świeżym powietrzu. Piękne pałace, kościoły i muzea czekają na Was. Światowej sławy Krzywa Wieża w Pizie i przytulna Siena ze słynnymi wyścigami konnymi na placu, będą nie lada rozrywką pośród wielu atrakcji w trakcie Waszych wakacji na kempingu w Toskanii.

  Wszechstronność Toskanii

  Z Waszego kempingu w Toskanii wyruszycie wszędzie. Poza tym, piękna przyroda, miasta, małe średniowieczne wioski takie jak Volterra i Cortona są warte wysiłku. Te wioski są często budowane na wzgórzu, co pozwala na miły spacer. Wybierzcie się na przechadzkę wzdłuż kolorowych domów, wąskich ulic i rozkoszujcie się tymi pięknymi widokami. Z pewnością docenicie też bliskość Waszego kempingu w Toskanii do pięknych piaszczystych plaż oraz przyjemnych barów plażowych wzdłuż wybrzeża. Podczas wakacji na kempingu w Toskanii zabraknie Wam czasu.

  Odkryj nasze 5-gwiazdkowe kempingi w Toskanii

  Wakacje w Toskanii to świetny pomysł dla osób pragnących spędzić wakacje we Włoszech, nad morzem w otoczeniu klimatycznych miast i miasteczek o typowo włoskiej architekurze. Jeśli szukasz noclegu w Toskanii, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszych 5-gwiazdkowych kempingów, położonych w najpiękniejszych miejscach Toskanii, oferujących moc atrakcji w jednym miejscu. Najlepsze zakwaterowania i luksusowe udogodnienia są tu gwarantowane!