Kempingi w Toskanii

Wypoczynek na kempingu w Toskanii

Wypoczynek na kempingu w Toskanii oferuje idealną mieszankę wakacyjną. Świecące słońce, bogata kultura, wspaniała przyroda i doskonała kuchnia. Poza tym, długie wybrzeże z piaszczystymi plażami  i przyjemnymi barami plażowymi, przyroda również ucieszy Wasze oczy. A poza tym słynne miasta, wioski i inne ukryte skarby są typowe dla tej części Włoch. Jeśli kochacie przyrodę, muzea, kafejki, dobre jedzenie, urocze wioski oraz mieszankę widoków, aktywności, słońca, morza i pasku, wtedy wakacje na kempingu w Toskanii spełnią Wasze wakacyjne marzenia. Vacansoleil wybrało dla Was najpiękniejsze miejsca na wypoczynek w toskańskim raju.

czytaj więcej
Wybierz z 16 kempingi Toskania z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Park Albatros

San Vincenzo - Toskania - Włochy

Obecnie jeden z ulubionych kempingów Vacansoleil. Naprawdę wspaniałe atrakcje i wiele uwagi poświęcanej dzieciom w każdym wieku, od rana do wieczora. Plaża 800 m od kempingu.

Camping Norcenni Girasole village

Figline Valdarno - Toskania - Włochy

Piękny ośrodek dla miłośników wypoczynku jak i zabawy. Śliczny basen, wiele możliwości uprawiania sportów i restauracje. Najwyższej klasy kemping z szeroką ofertą rozrywek.

Camping Barco Reale

San Baronto - Toskania - Włochy

Stary arystokratyczny teren polowań - to rejon Toskanii z pięknymi widokami. Fantastyczne udogodnienia dla młodszych i starszych.Nieopodal położone są miasteczka Toskanii.

Camping Parco delle Piscine

Sarteano - Toskania - Włochy

Piękny rodziny kemping na wzgórzach Topskanii. Mnóstwo udogodnień i trzy baseny wypełnione wodą termalną. Polecamy zwiedzanie historycznych miejscowości w okolicy.

Camping Free Beach

Marina di Bibbona - Toskania - Włochy

Gwarny kemping dla prawdziwych entuzjastów Włoch, skąd spacerem dotrzeć można do plaży. Idealne połączenie wypoczynku i kulturalnych wypraw do toskańskich miejscowości.

 

Przyroda w Toskanii; olśniewająco piękna

Poza długim wybrzeżem, również tereny bardziej w głąb położone sprawiają, że Toskania jest tak popularna. Region ten ma zróżnicowany krajobraz. Podczas pobytu na kempingu w Toskanii, znajdziecie się pośród wielu wzgórz z winnicami, pośród pól lawendy, ogromnych żółtych pól słonecznikowych, winnic, gajów oliwnych, łąk i długich rzędów drzew cyprysowych wzdłuż dróg. Przyroda ciepło zaprasza do jej odkrywania. Podczas spacerów, może się przydarzyć, że staniecie oko w oko z jeleniem, czaplą, lisem lub jeżozwierzem. Wspinanie się, jazda rowerem, wędrówki, wędkowanie czy pływanie, wszystko to jest możliwe do zrealizowania w trakcie Waszego pobytu na kempingu w Toskanii.

Wyruszając z Waszego kempingu w Toskanii

Z Waszego kempingu w Toskanii możecie zorganizować wiele ciekawych wycieczek i zrobić dużo interesujących rzeczy. Można odwiedzić Park Narodowy Parco Naturale della Maremma, który graniczy z morzem. Również piękne miasto Sovana, które położone jest na skalnym płaskowyżu i otoczone jest lasami liściastymi jest godne polecenia. Dzieci zaś będą zachwycone wizytą w parku wodnym Acqua Village Cecina Mare a najmłodsi ucieszą się z Parku Pinocchio w Pistoia. Niedaleko Pizy prehistoryczny park Parco Preistorico oraz Florencja będą świetnym miejscem rozrywki. Również dla dzieci wakacje na kempingu w Toskanii będą doskonałym wyborem.

Jak dojechać do Toskanii z Polski?

Urocze miasta w Toskanii

Włochy są znane ze swoich pięknych historycznych miast. Jeśli zostaniecie na kempingu w Toskanii, wizyta w jednym z tych miast nie może być pominięta. Na przykład Florencja, miasto średniowiecznej architektury i sztuki jest jak wielkie muzeum na świeżym powietrzu. Piękne pałace, kościoły i muzea czekają na Was. Światowej sławy Krzywa Wieża w Pizie i przytulna Siena ze słynnymi wyścigami konnymi na placu, będą nie lada rozrywką pośród wielu atrakcji w trakcie Waszych wakacji na kempingu w Toskanii.

Wszechstronność Toskanii

Z Waszego kempingu w Toskanii wyruszycie wszędzie. Poza tym, piękna przyroda, miasta, małe średniowieczne wioski takie jak Volterra i Cortona są warte wysiłku. Te wioski są często budowane na wzgórzu, co pozwala na miły spacer. Wybierzcie się na przechadzkę wzdłuż kolorowych domów, wąskich ulic i rozkoszujcie się tymi pięknymi widokami. Z pewnością docenicie też bliskość Waszego kempingu w Toskanii do pięknych piaszczystych plaż oraz przyjemnych barów plażowych wzdłuż wybrzeża. Podczas wakacji na kempingu w Toskanii zabraknie Wam czasu.

10 miejsc, które warto zwiedzić w Toskanii

Odkryj nasze 5-gwiazdkowe kempingi w Toskanii

Wakacje w Toskanii to świetny pomysł dla osób pragnących spędzić wakacje we Włoszech, nad morzem w otoczeniu klimatycznych miast i miasteczek o typowo włoskiej architekurze. Jeśli szukasz noclegu w Toskanii, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszych 5-gwiazdkowych kempingów, położonych w najpiękniejszych miejscach Toskanii, oferujących moc atrakcji w jednym miejscu. Najlepsze zakwaterowania i luksusowe udogodnienia są tu gwarantowane!

Zobacz nasze 5-gwiazdkowe kempingi w Toskanii