hr-ist.jpg

Kempingi w Rovinj

Kemping w Rovinj

Podczas wakacji na kempingu w Rovinj skorzystacie z uroków oferowanych przez zielone, zachwycające wybrzeże zachodniej Istrii. Kemping Polari oferuje miejsca zarówno w samej zatoce jak i na zboczach piniowych lasów. Wybierz idealne dla siebie miejsce i skorzystaj z atrakcji i udogodnień okolicy kempingu w Rovinj. Można tu popływać w słodkowodnym basenie lub zanurzyć się w krystalicznie czystej wodzie Adriatyku na plaży oznaczonej niebieską flagą. Wędkowanie, żeglowanie, nurkowanie – macie tu wiele opcji.

czytaj więcej
Wybierz z 4 kempingi Rovinj z Vacansoleil

Camping Polari

Rovinj - Istria - Chorwacja

Polari to rodzinny kemping, który oferuje bogaty program zajęć rekreacyjnych, sportowych oraz animacji. Polecamy wybrać się na wycieczkę rowerową do pobliskiego Rovinj.

Camping Vestar

Rovinj - Istria - Chorwacja

Doskonały kemping rodzinny położony w zatoce 5 km od starożytnego miasta Rovinji. Prywatna plaża, basen, restauracje. Pływanie i sporty wodne są rozrywką numer jeden. Numerem dwa jest relaks w czystej postaci.

Camping Mon Perin

Rovinj - Istria - Chorwacja

Piękna zatoka z krystalicznie czystą wodą, wspaniałym parkiem wodnym i laskiem piniowym. Idealne wakacyjne miejsce... mówi się wręcz, że zobaczyć tu można najpiękniejsze zachody słońca na świecie!