hr-ist.jpg

Kempingi w Rovinj

Kemping w Rovinj

Podczas wakacji na kempingu w Rovinj skorzystacie z uroków oferowanych przez zielone, zachwycające wybrzeże zachodniej Istrii. Kemping Polari oferuje miejsca zarówno w samej zatoce jak i na zboczach piniowych lasów. Wybierz idealne dla siebie miejsce i skorzystaj z atrakcji i udogodnień okolicy kempingu w Rovinj. Można tu popływać w słodkowodnym basenie lub zanurzyć się w krystalicznie czystej wodzie Adriatyku na plaży oznaczonej niebieską flagą. Wędkowanie, żeglowanie, nurkowanie – macie tu wiele opcji.

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Rovinj z Vacansoleil

Camping Polari

Rovinj - Istria - Chorwacja

Polari to rodzinny kemping, który oferuje bogaty program zajęć rekreacyjnych, sportowych oraz animacji. Polecamy wybrać się na wycieczkę rowerową do pobliskiego Rovinj.

Camping Vestar

Rovinj - Istria - Chorwacja

Doskonały kemping rodzinny położony w zatoce 5 km od starożytnego miasta Rovinji. Prywatna plaża, basen, restauracje. Pływanie i sporty wodne są rozrywką numer jeden. Numerem dwa jest relaks w czystej postaci.

Camping Val Saline

Rovinj - Istria - Chorwacja

Uroczy kemping przy plaży, wzdłuż zatoki Val Saline. Woda jest tak krystalicznie czysta, że masz ochotę od razu dać do niej nurka. Zaledwie 5 km od Rovinj. Polecamy wycieczkę rowerem i pyszne lody.