fr.jpg

Kempingi we Francji

Kemping we Francji

Kemping we Francji jest dla wielu ludzi idealnym miejscem na wypoczynek wakacyjny. Nic dziwnego, pewnie nie ma kraju, który byłby tak zróżnicowany jak piękna Francja. Dzięki zróżnicowanemu krajobrazowi , wspaniałemu klimatowi i licznym atrakcjom, pobyt na kempingu we Francji jest ulubionym wyborem wśród wielu Duńczyków. Jest tu tak wiele do zobaczenia, zrobienia i doświadczenia w tym popularnym wśród turystów kraju. Dlatego też Vacansoleil wybrało dla Was zróżnicowaną ofertę kempingów we Francji. Kempingi znajdują się na terenie całego kraju, więc możecie odwiedzić różne części Francji każdego roku.

czytaj więcej
Wybierz z 261 kempingi Francja z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping L'Océano d'Or

Jard-sur-Mer - Vendée - Francja

Kemping z wieloma atrakcjami jedynie kilometr od piaszczystych plaż Vendée. Piękny kompleks basenów ze zjeżdżalniami. W okolicy można odbyć wiele ciekawych wycieczek.

Camping L'Hippocampe

Volonne - Prowansja - Francja

Idealny kemping dla rodzin z wieloma udogodnieniami w pobliżu wioski Volonne. Wspaniały park z basenami i rozbudowany program zajęć dla młodszych i starszych.

Camping Les Méditerranées Beach Garden

Marseillan-Plage - Langwedocja-Roussillon - Francja

POLECAMY: Położony w spokojnym miejscu, blisko plaży z nowymi udogodnieniami, m.in. wspaniałym kompleksem basenów. Nieopodal Marseillan-Plage, Agde i Cap d'Agde.

Camping La Côte de Nacre

Saint-Aubin-sur-Mer - Normandia - Francja

Piękny, rodzinny kemping 500 metrów od wybrzeży Normandii. Piękna plaża, na którą możecie wybrać się codziennie. Park wodny, historyczne miasta i urocza okolica to atuty tego miejsca.

Camping Azur Beach / Prairies de la Mer

Grimaud - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Morze Śródziemne i wszystko, czego potrzeba do spędzenia udanych wakacji.Duży kemping z najwyższej klasy udogodnieniami nieopodal plaży. Wieczorami polecamy spacery po bulwarze.

Piękny zróżnicowany krajobraz Francji

Francja posiada bardzo zróżnicowany krajobraz z pięknymi parkami przyrodniczymi. Wasz pobyt na kempingu we Francji będzie pośród pól kukurydzy a pól pełnych słoneczników i lawendy. Spędzicie Wasze wakacje pomiędzy ośnieżonymi szczytami a zalesionymi wzgórzami z ukrytymi pięknymi wioskami lub na jednej z niekończących się plaż z pięknym morzem w tle. Góry pochodzenia wulkanicznego w Ardeche,  wybrzeże przy Kanale La Manche z białymi klifami kredowymi, słynne Lazurowe Wybrzeże, masyw Mont Blanc z potężnymi szczytami, to wszystko znajdziecie we Francji. Podziwiajcie wszystkie te piękne widoki z Waszego kempingu we Francji.

Atrakcje wokół Waszego kempingu we Francji

Każdy region Francji posiada swoją niepowtarzalną atmosferę i widoki. Wiele jest do zobaczenia z Waszego kempingu we Francji.  Poznajcie dziedzictwo kulturowe Bretanii i bretońskie wybrzeże. Lub wybierzcie Alpy, gdzie można się wspinać po górach, spacerować czy jeździć rowerem górskim podziwiając piękne widoki, szumiące rzeki i zielone łąki. Wybierzcie się na przejażdżkę rowerową do wielu ciekawych zamków i winnic regionu Loary  lub podziwiajcie piękne Vendee, region z największą ilością słonecznych godzin. Będziecie mieć zbyt mało czasu by odkryć piękno podczas waszych wakacji na kempingu we Francji. 

Słońce, morze i plaża

Wiele ludzi łączy wakacje na kempingu we Francji ze słońcem, morzem i plażą. To prawda! Francuskie wybrzeże Morza Śródziemnego posiada wiele pięknych plaż i tętniących życiem kurortów morskich. Piękne piaszczyste plaże i przejrzyste morze są idealne dla wielu aktywności takich jak pływanie, serfowanie, pływanie na materacu, budowanie zamków z piasku, wypoczynek pod parasolem, narty wodne, nurkowanie, nurkowanie z rurką i wiele innych sportów wodnych. Wiele plaż we Francji oznaczonych jest niebieska flagą. Z pewnością więc spędzicie świetne wakacje z dziećmi na na kempingu we Francji.

Wycieczki we Francji

Z Waszego kempingu we Francji odwiedzicie wiele pięknych miast. W zależności od tego, gdzie zostajecie, Marsylia, Nimes i Avignon są świetnymi miastami zakupowymi, ale też Paryż, miasto mody, historyczna Nicea i Lyon są zdecydowanie warte odwiedzenia. A może wypoczywacie na Lazurowym Wybrzeżu? Słynne i ekskluzywne Cannes będzie świetnym doświadczeniem. Francja również dla dzieci ma wiele do zaoferowania.  Disneyland i Park Asterix oraz parki rozrywki  Puy du Fou i Vulcania, Francja oferuje w całym kraju wiele wesołych miasteczek, parków wodnych i zoo. Nie ma znaczenia w jakim regionie Francji jesteście na kempingu, atrakcje na pewno będą w pobliżu.

Kemping we Francji; idealne wakacje dla młodszych i starszych.