it-rom.jpg

Kempingi w Rzymie

Wypoczynek w Rzymie

Kiedy spędzacie wakacje na kempingu koło Rzymu w regionie Lazio, weźcie sobie kilka dni wolnego, by podziwiać wszystko, co ma do zaoferowania ta fantastyczna stolica Włoch. Lecz okolice Rzymu oferują znacznie więcej  atrakcji, których nie można pominąć podczas Waszego pobytu w tym regionie. Połączenie pięknych terenów w głębi kraju, pełnych kultury,  pięknych widoków, jezior, plaż, wielu aktywności sportowych oraz łagodny klimat sprawiają, że region ten jest atrakcyjnym kierunkiem wyjazdów wakacyjnych. Jeśli zarezerwujecie kemping blisko Rzymu w Lazio przez Vacansoleil, z pewnością możecie ze zniecierpliwieniem czekać na wspaniale wakacje.

czytaj więcej
Wybierz z 6 kempingi Rzym/Lazio z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Fabulous

Rzym - Rzym/Lazio - Włochy

Idealne połączenie, luksusowe udogodnienia na kempingu (baseny, restauracje, rozrywka) i jedno z najpiękniejszych miast na świecie w zasięgu ręki. Odkryjcie Rzym z Fabulous.

Camping I Pini Family Park

Fiano Romano - Rzym/Lazio - Włochy

Bardzo ładny kemping z wieloma udogodnieniami i atrakcjami dla całej rodziny położony w cichej dolinie 30 km od Rzymu. Dobry dojazd do miasta jak również na oba rzymskie lotniska.

Camping Settebello

Salto di Fondi - Rzym/Lazio - Włochy

Rzym czy Neapol? Z tego kempingu w Zatoce Gaetańskiej z łatwością dotrzecie do obu. Tunel pod drogą na wybrzeże zapewnia bezpieczne przejście na plażę, gdzie czekają leżaki i parasole.

Camping Roma Capitol

Rzym - Rzym/Lazio - Włochy

Miejsce dla kochających tradycyjne kempingowanie z własnym namiotem, kamperem czy przyczepą kempingową. Polecamy plażę Ostii, 3 km stąd. Rzym oddalony o 30 km i 5 parków tematycznych w okolicy!