belangrijke-informatie.jpg

Ważne informacje

Warunki rezerwacji

Tutaj przeczytacie Warunki Rezerwacji Vacansoleil

  Icon Warunki Rezerwacji 2018 (280,1 KB)

Dokumenty podróży

Najważniejszym dokumentem, który jest niezbędny do zameldowania się na kempingu jest voucher.
Na 6 tygodni przed terminem rozpoczęcia pobytu, gdy pełna płatność została przez nas zaksięgowana, voucher można samodzielnie pobrać i wydrukować ze strony “Moje Vacansoleil”.
Jeżeli voucher nie zostanie pobrany, 2 tygodnie przed planowanym przyjazdem przyślemy je na podany adres mailowy. 
W dokumentach podróży znajdują się również dodatkowe informacje – wskazówki dotyczące podróży (np.: dodatkowe opłaty, winiety), depozytów czy też pościeli.

Tabelki cenowe

Na stronie każdego kempingu znajduje się szary baner  “Ceny”. Po kliknięciu banera, otwiera się okno z tabelką cenową. W zakładce Ceny znajdują się też informacje o ofertach specjalnych (darmowych noclegach) oraz terminach ich obowiązywania.

Ceny za zakwaterowanie

Podane ceny dotyczą wynajmu wybranego zakwaterowania na jedną noc. Bez względu na ilość osób (dwie czy sześć), cena pozostaje bez zmian.

Ceny za własną przyczepę kempingową lub namiot

Ceny za parcelę pod własny namiot lub przyczepę kempingową zawierają opłatę za dwie osoby dorosłe, miejsce pod namiot, przyczepę kempingową lub kamper, miejsce na samochód oraz elektryczność. Za dodatkowe osoby dorosłe, dzieci i zwierzęta pobierana jest dodatkowa opłata. Wszystkie ceny podane są w tabeli na stronie danego kempingu. Rezerwując parcelę w Vacansoleil możecie oczywiście korzystać ze wszelkich atrakcji na kempingu. Na kempingach może być naliczana opłata za dodatkowy mały namiot.

Czy są jeszcze jakieś koszty?

Tak. 
Do każdej rezerwacji należy doliczyć opłatę rezerwacyjną w wysokości 149 zł.
Warto też pomyśleć o wykupieniu ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży oraz o ubezpieczeniu podróżnym. 
Poza tym, już na miejscu w większości krajów pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 1-2 € za osobę za dzień. 
Na miejscu należy także uregulować ewentualne opłaty tytułem podatku turystycznego, opłaty za wywóz śmieci, zwyczajowej chorwackiej opłaty rejestracyjnej czy duńskiej karty kempingowej. 
Wiele kempingów pobiera kaucję za wydanie opaski lub wejściówki na kemping. 
Korzystanie z dodatkowych udogodnień takich jak np.: WiFi, mini golf, rowerki wodne, itp. jest odpłatne, a ceny podane są na miejscu.

Okres pobytu

Na większości kempingów istnieje minimum noclegów, jakie należy zarezerwować. Zazwyczaj są to 2 noclegi, rzadziej 4. W swojej ofercie mamy też 5 kempingów, które pozwalają na minimalny pobyt w postaci 1 noclegu. Należą do nich: Iris Parc Le Chene Gris, La Croix d'Arles, Feddet, Gulperberg Panorama i Les 3 Lacs du Soleil. Kemping Terrassencamping Ossiacher See, idealny na nocleg na trasie w drodze do Włoch, można zarezerwować na 1 noc jedynie poza sezonem. Kliknij tutaj  by zobaczyć szczegóły.

Prosta forma płatności

Dla Twojej wygody, w procesie rezerwacji oferujemy 3 możliwości dokonania płatności: płatność kartą, płatność przez Przelewy24 oraz płatność przelewem tradycyjnym. Po dokonaniu rezerwacji zostanie wysłane potwierdzenie rezerwacji oraz nota za wynajem (a w przypadku przelewu  również termin płatności pierwszej raty).  Około 8 tygodni przed rozpoczęciem pobytu zostanie wysłany list przypominający z terminem płatności drugiej raty.