Ważne informacje

Warunki rezerwacji

Tutaj przeczytacie Warunki Rezerwacji Vacansoleil

  Warunki Rezerwacji 2022 159,5 KB

Dokumenty podróży

Najważniejszym dokumentem, który jest niezbędny do zameldowania się na kempingu jest voucher.
W momencie zaksięgowania całej płatności za rezerwację, przyślemy je na podany adres mailowy. 
W dokumentach podróży znajdują się również dodatkowe informacje – wskazówki dotyczące podróży (np.: dodatkowe opłaty, winiety), depozytów czy też pościeli.

Tabelki cenowe

Na stronie każego kempingu znajduje się zakładka  "Dostępność i ceny", a w niej aktualne ceny wszystkich rodzajów zakwaterowań dostępnych w wybranym terminie. Wszystkie obowiązujące rabaty zawarte są już w tych cenach, natomiast nie zawierają opłat dodatkowych takich jak na przykład opłata klimatyczna. 

Cena za zakwaterowanie

Cena za zakwaterowanie to cena za noc. Zależy ona od ilości osób w zakwaterowaniu. Określona jest oczywiście maksymalna ilość osób mogących przebywać w zakwaterowaniu.

Oprócz ceny za noc, mogą pojawić się również opłaty dodatkowe, jak opłata klimatyczna, opłata rejestracyjna czy obowiązkowe sprzątanie końcowe. Koszty te znaleźć można na stronie wybranego kempingu w zakładce „Zakwaterowania” wybierając opcję „sprawdź informacje” przy konkretnym rodzaju zakwaterowania. Jeśli istnieją koszty dodatkowe, informacja o tym pojawi się właśnie w tym miejscu.

Cena parceli

Cena parceli obejmuje następujące składowe:

- 2 osoby dorosłe

- miejsce na namiot, przyczepę kempingową, kamper czy samochód składany

- parking samochodu

- elektryczność

Jeśli na parcelę jadą więcej niż 2 osoby lub pies, należy dokonać odpowiedniej dopłaty. Ceny zależą od kempingu, terminu i wieku uczestnika wyjazdu, dlatego też pełna kwota za rezerwację zostanie podana dopiero po wpisaniu dat urodzenia wszystkich uczestników wyjazdu. 

Czy na parceli można rozstawić dodatkowy mały namiot? Czasami jest to możliwe, w takim przypadku należy uiścić odpowiednią dopłatę na kempingu. Pracownicy działu sprzedaży udzielą informacji dotyczących wybranego kempingu.

Czy są jeszcze jakieś koszty?

Tak. 
Do każdej rezerwacji należy doliczyć opłatę rezerwacyjną w wysokości 149 zł.
Warto też pomyśleć o wykupieniu ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i przerwania podróży oraz o ubezpieczeniu podróżnym. 
Poza tym, już na miejscu w większości krajów pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 1-2 € za osobę za dzień. 
Na miejscu należy także uregulować ewentualne opłaty tytułem podatku turystycznego, opłaty za wywóz śmieci, zwyczajowej chorwackiej opłaty rejestracyjnej czy duńskiej karty kempingowej. 
Wiele kempingów pobiera kaucję za wydanie opaski lub wejściówki na kemping. 
Korzystanie z dodatkowych udogodnień takich jak np.: WiFi, mini golf, rowerki wodne, itp. jest odpłatne, a ceny podane są na miejscu.

Okres pobytu

Na większości kempingów istnieje minimum noclegów, jakie należy zarezerwować. Zazwyczaj są to 2 noclegi, rzadziej 4. Czy planujesz wakacyjną podróż z noclegiem na trasie? To możliwe! Oto lista kempingów, na których możesz zaplanować przystanek

Prosta płatność

Opłaty możesz dokonać w prosty i przyjemny sposób. Rezerwując na naszej stronie internetowej możesz skorzystać z możliwości płatności online kartą kredytową lub przez Przelewy24. Podobnie przy rezerwacji telefonicznej, na podany adres email otrzymasz od nas wiadomość z numerem konta oraz linkiem do płatności online (kartą kredytową lub przez Przelewy24). 

Pierwsza rata to 30% kosztów wynajmu, opłata rezerwacyjna oraz ubezpieczenie kosztów rezygnacji (jeśli zostało wykupione). Na ok. 60 dni przed datą wyjazdu otrzymasz od nas na podany adres email przypomnienie o płatności drugiej raty. Jeśli rezerwacja dokonana została na 60 (lub mniej) dni przed datą wyjazdu, należy dokonać płatności pełnej kwoty.