Kempingi na Riwierze Adriatyckiej

Wypoczynek na Riwierze Adriatyckiej

Jeśli wybierzecie się na wakacje na kemping na Riwierze Adriatyckiej, to możecie być pewni, że to będą urozmaicone wakacje z dużą ilością słońca, morzem, plażą i kulturą. Riwiera Adriatycka jest popularnym kierunkiem wakacyjnym od wielu lat. To miejsce we Włoszech, gdzie możecie relaksować się na szerokich, złotych plażach nad morzem. Kemping na Riwierze Adriatyckiej jest dobrym początkiem dla wielu wycieczek do kolorowych wiosek i ciekawych miast. Ponieważ ten region spełni życzenia każdego, w Vacansoleil znajdziecie szeroką ofertę kempingów na Riwierze Adriatyckiej.

czytaj więcej
Wybierz z 27 kempingi Riwiera Adriatycka z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Mare Pineta

Sistiana - Riwiera Adriatycka - Włochy

Piękny, zacieniony kemping w okolicy Triestu nad zatoką o tej samej nazwie oraz w pobliżu granicy ze Słowenią i Chorwacją. Urokliwe miejsce z basenem położone wśród zamków i plaż.

Camping Laguna Village

Caorle - Riwiera Adriatycka - Włochy

Piękna wakacyjna destynacja położona w środku lasu, blisko rezerwatu przyrody i rzut beretem od szerokiej, piaszczystej plaży. Niedawno odnowiony basen zachęca do zabaw wodnych.

Camping Ca' Savio

Cavallino Treporti - Riwiera Adriatycka - Włochy

Przestronny kemping, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Mnóstwo wodnych atrakcji. Przy kempingu plaża idealna dla małych dzieci.

Camping Cavallino

Cavallino - Riwiera Adriatycka - Włochy

Przyjemny rodzinny kemping w cieniu lasu. Doskonały na przejażdżkę rowerową dla całej rodzinny. Bezpieczna plaża, basen i brodzik. Wenecja i pobliskie wysepki na wyciągnięcie reki.

Camping Punta Spin

Grado - Riwiera Adriatycka - Włochy

Międzynarodowy kemping położony nad piękną plażą. Idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi i szeroka oferta zajęć dla nastolatków, m.in. gry, zabawy.

Słońce, morze i plaża na Riwierze Adriatyckiej

Wasz kemping na Riwierze Adriatyckiej jest położony niedaleko lazurowo-niebieskiego morza i pięknych piaszczystych plaż. Linia brzegowa ma długość około 770 km i składa się głównie z ciągnących się kilometrami piaszczystych plaż. Ten cały region włoski ma przyjemny morski klimat. Miłośnicy sportów wodnych spędzą najlepsze chwile na Riwierze Adriatyckiej , gdzie jest duża różnorodność aktywności. W nadmorskich miasteczkach, takich jak Caorle i Rimini jest zawsze gwarno. Oczywiście znajdziecie też spokojniejsze części plaży niedaleko kempingu na Riwierze Adriatyckiej i miejsca, gdzie możecie się zrelaksować pod parasolem lub doświadczyć jak wygląda podwodny świat.

Miasta na Riwierze Adriatyckiej

Wakacje na kempingu na Riwierze Adriatyckiej z pewnością oznaczają wizytę w Wenecji, miasta położonego na wodzie, z wieloma romantycznymi kanałami, gondolami i małymi mostkami. Zostawcie swój samochód, ponieważ  miasto 'O sole mio' zwiedzicie łodzią lub pieszo. Romantyczna wycieczka gondolą będzie również niezapomnianym przeżyciem. Czy jesteście ciekawi śladów pozostawionych przez wielkich artystów, takich jak Leonardo da Vinci, Donatello czy Michała Anioła? Odwiedźcie więc piękną Florencję, światowe centrum sztuki. Gorąco polecamy robiące wrażenie “wieczne miasto” Rzym,  z placem św. Piotra lub też malownicze państwo San Marino – popularny raj zakupowy wolny od podatku. Zaś Walhalla odpowiednia będzie dla miłośników zakupów, którzy spędzają wakacje na kempingu na Riwierze Adriatyckiej.

Wycieczki z kempingu na Riwierze Adriatyckiej

Z kempingu na Riwierze Adriatyckiej możecie wyruszyć na wiele wycieczek. M.in. możecie wybrać się na wyspy Murano i Burano na Lagunie lub odwiedzić źródła termalne w Apeninach. Atrakcją dla całej rodziny będzie mała kolejka górska w Trieście na granicy ze Słowenią. Trasa tej najstarszej kolejki linowej Europy prowadzi w góry, skąd rozpościera się wspaniały widok. A może lubicie  małe zamki i malownicze wioski? Nie zapomnijcie więc odwiedzić pięknego regionu Emilia Romania. Poza tym, warto całą rodziną wybrać się do licznych parków przyrodniczych w okolicach Waszego kempingu na Riwierze Adriatyckiej

Jeśli lubicie spacerować, jeździć rowerem, cenicie przyrodę, kulturę, ciekawe wycieczki oraz słońce, morze, plażę i sporty wodne, to wakacje na kempingu  na Riwierze Adriatyckiej wszystko to Wam zapewnią!