it-adr.jpg

Kempingi na Riwierze Adriatyckiej

Wypoczynek na Riwierze Adriatyckiej

Jeśli wybierzecie się na wakacje na kemping na Riwierze Adriatyckiej, to możecie być pewni, że to będą urozmaicone wakacje z dużą ilością słońca, morzem, plażą i kulturą. Riwiera Adriatycka jest popularnym kierunkiem wakacyjnym od wielu lat. To miejsce we Włoszech, gdzie możecie relaksować się na szerokich, złotych plażach nad morzem. Kemping na Riwierze Adriatyckiej jest dobrym początkiem dla wielu wycieczek do kolorowych wiosek i ciekawych miast. Ponieważ ten region spełni życzenia każdego, w Vacansoleil znajdziecie szeroką ofertę kempingów na Riwierze Adriatyckiej.

czytaj więcej
Wybierz z 32 kempingi Riwiera Adriatycka z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Barricata

Bonelli di Porto Tolle - Riwiera Adriatycka - Włochy

Przyjemne miejsce w rezerwacie delty rzeki Po. Mnóstwo zabaw plażowych, ale także nieco kultury. Warto zobaczyć starą latarnię Goro lub stację w pobliżu Ca'Vendramin (muzeum).

Camping Isamar

Isola Verde - Riwiera Adriatycka - Włochy

Dużo, bardzo dużo zabaw wodnych i innych atrakcji, a wśród nich nawet szkółka jazdy konnej. Promem można się udać do Wenecji, bądź równie pięknej Chioggii.

Camping Mare Pineta

Sistiana - Riwiera Adriatycka - Włochy

Piękny, zacieniony kemping w okolicy Triestu nad zatoką o tej samej nazwie oraz w pobliżu granicy ze Słowenią i Chorwacją. Urokliwe miejsce z basenem położone wśród zamków i plaż.

Camping Laguna Village

Caorle - Riwiera Adriatycka - Włochy

Piękne wakacyjne miejsce w środku lasu, blisko rezerwatu przyrody. Od piaszczystej plaży dzieli Was stąd zaledwie krótki spacer. Niedawno odnowiony basen zachęca do zabaw wodnych.

Camping Ca' Savio

Cavallino Treporti - Riwiera Adriatycka - Włochy

Przestronny i ciekawy kemping. Goście w każdym wieku znajdą tu coś dla siebie. Mnóstwo wodnych atrakcji. Przy kempingu plaża idealna dla małych dzieci.