pt.jpg

Kempingi w Portugalii

Wakacje na kampingu w Portugalii

Portugalia to kraj pięknej pogody, wyjątkowych plaż i miast pełnych bogactwa kulturowego. Jest to też miejsce, w którym znajduje się jedna z najpiękniejszych dróg wodnych w Europie. Lizbona to też najbardziej słoneczna stolica Europy. Fantastyczne potrawy, wyborne wina oraz jedne z najpiękniejszych krajobrazów na kontynencie. Jeśli szukasz możliwości spędzenia wspaniałych rodzinnych wakacji na kempingu, Portugalia jest bez wątpienia doskonałym wyborem!

Cokolwiek będzie Ci potrzebne do spędzenia wymarzonych rodzinnych wakacji, Portugalia z pewnością to zapewni! Wspaniałe połączenie pięknych plaż, malowniczej przyrody, gwarnych miast oraz bogactwa kulturowego stworzy najbardziej słoneczne wspomnienia. 

czytaj więcej
Wybierz z 7 kempingi Portugalia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Rio Alto

Póvoa de Varzim - Porto - Portugalia

35 kilometrów od znanego Porto położone jest równie ładne miasto Povoa de Varzim. Nowoczesny, oferujący znakomite udogodnienia kemping leży blisko plaży. Obok kempingu znajduje się pole golfowe.

Camping Costa de Caparica

Costa de Caparica - Lizbona - Portugalia

Kemping na wybrzeżu ze ścieżką prowadzącą na plażę. Plac zabaw dla dzieci. Idealny kemping aby zwiedzić Lizbonę. Dobre połączenie dużym mostem na rzece Tagus lub promem.

Camping Saõ Pedro de Moel

Marinha Grande - Costa de Prata - Portugalia

Świetne położenie w lesie jedynie 500 metrów od plaży. W okolicy zobaczycie urocze zatoki, góry i wspaniałe plaże. Niedaleko leży Leiria z zamkiem na skele.

Camping Angeiras

Angeiras - Porto - Portugalia

Mały rodzinny kemping, 17 kilometrów na północ od Porto. Pięknie położony z szeroką piaszczystą plażą w pobliżu.

Camping Valverde Parque

Lagos - Algarve - Portugalia

Spokojny kemping na słynnym wybrzeżu Algarve. Od piaszczystej plaży dzieli Was tu krótki spacer, zaś 6 km dalej położone jest Lagos. Dzięki basenom i udogodnieniom na kempingu spędzicie relaksujące wakacje.