Vacansoleil Logo

Razem odkrywamy Europę

Dołącz do zwycięskiej drużyny Vacansoleil i Team Jumbo-Visma

W 2023 roku Vacansoleil zostaje sponsorem i subsponsorem łyżwiarskiej i kolarskiej drużyny Team Jumbo-Visma. Od Mistrzostw Europy w łyżwiarstwie po największe i najważniejsze imprezy kolarskie; jesteśmy tam, gdzie nasza drużyna. Ty też możesz do nas dołączyć! Zapisz się teraz, aby zostać członkiem Vacansoleil i mieć szansę na wygranie fantastycznych nagród. Gwarantujemy mnóstwo wyjątkowych korzyści i sportowych emocji. Kiedy wygrywa Team Jumbo-Visma, Ty również wygrywasz!

Twoje Dane

*Udzielenie zgody jest wymagane do udziału w konkursach
Twoje dane są bezpieczne
Team Jumbo Visma

Wygraj wyjątkowe prezenty i zyskaj liczne benefity

Norcenni e-bike cipressi

Korzyści już na starcie!

Kolekcjonowanie żółtych i różowych koszulek. Zdobywanie górskich szczytów. Bicie rekordów. I tak… spędzanie niesamowitych wakacji! Podczas gdy najlepsi sportowcy Team Jumbo-Visma dążą do najlepszych osiągnięć, my również biegamy sprintem, aby zapewnić Ci fantastyczne wakacje.

W tym roku wszyscy jesteśmy zwycięzcami. Przez cały sezon korzystaj z ekscytujących prezentów, ekskluzywnych wiadomości i licznych benefitów. Zrób rozgrzewkę i przygotuj się na rewelacyjny sezon.

Zapisz się teraz i zyskaj przewagę już na starcie!

Wygrana = Wygrana

Kiedy wygrywa Team Jumbo-Visma, Ty również wygrywasz! W zależności od konkretnego zespołu i wydarzenia czekają na Ciebie niesamowite nagrody. Poczuj się, jakbyś właśnie wchodził na scenę w żółtej koszulce!

  • Bezpłatne wakacje na kempingu
  • Bilety gościnności na największe wyścigi kolarskie w Europie
  • Koszulki i gadżety zespołu Jumbo-Visma
  • Ekskluzywne porady dotyczące Tour du Soleil
  • Fantastyczne korzyści dla członków

Subskrybuj i wygrywaj. Razem kończymy jako pierwsi!

Breakfast Team Jumbo Visma
Corvus

Tour du Soleil

Krajobrazy z zielonymi wzgórzami i krętymi drogami. Z ekscytującymi widokami na zalane słońcem regiony. Wyścig kolarski to pięciogwiazdkowa wycieczka pośród przyrody Europy.

Podczas znanych wyścigów kolarskich i zawodów sportowcy Team Jumbo-Visma mijają najpiękniejsze zakątki Francji, Włoch, Hiszpanii i innych krajów. Miejsca, które warte są odkrycia! Miejsca, w których chcesz spędzić wakacje na kempingu! Podążamy śladami drużyny Jumbo-Visma i wyróżniamy najpiękniejsze miejsca z ich podróży.

Jedź z nami wirtualnie i znajdź inspirację na nadchodzące wakacje. Tour du Soleil przekroczy Twoje oczekiwania!

Wybierz kemping!

Wybierz rower!

Na kempingach możesz dostrzec mnóstwo rowerów zaparkowanych pod drzewami. Rowery dziecięce, rowery górskie, rowery wyścigowe. Nie jest to dla nas niespodzianką – w końcu ponad 600 kempingów z naszej oferty położonych jest w najpiekniejszych miejscach w Europie. To idealne bazy wypadowe na wspólne wycieczki rowerowe. Z rodziną, z partnerem,z przyjaciółmi. Na dwóch kółkach możesz dostrzec świat w jego najlepszym wydaniu.

Sprawdź nasze najlepsze kempingi!

Norcenni