fr-gro.jpg

Kempingi w Żyrondzie

Kemping w Żyrondzie

Okolice kempingu w Żyrondzie oferują mnóstwo atrakcji. Są tu niekończące się plaże z szerokimi wydmami i lasami piniowymi, wspaniałe winnice w okolicznych miejscowościach, kurorty morskie i malownicze jeziora słodkowodne. W Żyrondzie, regionie produkującym doskonałe wina, jak np. Médoc, nie sposób się nudzić. Większość zakwaterowań, jak na kempingu w Żyrondzie znajduje się na wybrzeżu Atlantyku. W tej części Francji ocean stwarza doskonałe warunki dla surferów.

Wakacje na kempingu w Żyrondzie to czysty relaks. Mimo to jest tu także mnóstwo miejsc, które warto zwiedzić. Wybierzcie się na wycieczkę rowerową i wędrówkę górską, aby odkryć różne oblicza tego regionu. Wybierzcie się łodzią nad jezioro lub wypożyczcie żaglówkę. Wszędzie, gdzie się rozejrzycie dostrzeżecie zamki i historyczne miasta warowne. Kemping w Żyrondzie to wspaniała destynacja dla osób kochających sporty wodne, przyrodę, kulturę oraz wypoczynek.

Wybierz z 3 kempingi Zyronda z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Atlantic Club Montalivet

Vendays-Montalivet - Zyronda - Francja

Nowoczesny kemping po generalnym remoncie z dostępem do pięknej plaży. Na gości czekają tu ogrzewany basen, centrum welness, sauna oraz łaźnia turecka.

Camping La Forêt

Pyla-sur-Mer - Zyronda - Francja

Luksusowy kemping położony za słynną wydmą Piłata, najwyższą wydmą w Europie. Zastanawiacie się jak to jest zbiegać z tak wysokiego piaskowego wzgórza wprost na plażę?