fr-vee.jpg

Kempingi w Vendee

Wakacje na kempingu w Vendée

140 kilometrów długich, bezpiecznych, piaszczystych plaż, które łagodnie schodzą do krystalicznie czystych wód Atlantyku. Łagodny mikroklimat zapewnia mnóstwo godzin słonecznych w gwarnych ośrodkach nadmorskich jak Saint-Jean-de-Monts, Les Sables-d’Olonne, a także w malowniczych miejscowościach i portach rybackich. Tak, Vendée naprawdę oferuje wszystko, czego potrzeba do spędzenia udanych, rodzinnych wakacji nad morzem. Bez względu na to gdzie dokładnie znajdziesz się na wybrzeżu Vendée, zawsze do dyspozycji będziesz mieć spektakularne plaże i niekończącą się zabawę nad morzem. Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu powinni też wybrać się na Côte de Lumière, z szeroką ofertą sportów wodnych i ponad 1000 km oznakowanych tras rowerowych.

czytaj więcej
Wybierz z 16 kempingi Vendée z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Les Biches

Saint-Hilaire-de-Riez - Vendée - Francja

Położony w zielonym lesie kilka kilometrów od najpiękniejszych plaż zachodniego wybrzeża Francji. Rodzinny kemping z ciepłą i przyjazną atmosferą.

Camping L'Océano d'Or

Jard-sur-Mer - Vendée - Francja

Kemping z wieloma atrakcjami jedynie kilometr od piaszczystych plaż Vendée. Piękny kompleks basenów ze zjeżdżalniami. W okolicy można odbyć wiele ciekawych wycieczek.

Camping Domaine de Beaulieu

Givrand - Vendée - Francja

Uroczy kemping 1km. od plaży. Doskonale utrzymany z mnóstwem udogodnień. Wybierzcie się do Puy du Fou.

Camping La Dune des Sables

Les Sables-d'Olonne - Vendée - Francja

Widok na morze, a plaza tuz przy kempingu. Dla miłośników plaży i rodzin z dziećmi to idealna kombinacja. Polecamy też pyszne lody na bulwarze Les Sables.

Camping Village de la Guyonnière

Saint Julien des Landes - Vendée - Francja

Przyjazny dzieciom 5-gwiazdkowy kemping z dużymi parcelami i najwyższej klasy atrakcjami wodnymi. Zielona, spokojna okolica nad jeziorem, zaledwie 10 km od plaż Atlantyku.