Kempingów z domkami wakacyjnymi w Chorwacja, Istria


Wynajem domków w Chorwacji, Istria

Zależy Ci na komforcie podczas wakacji na kempingu na Istrii w Chorwacji? Wybierz wynajem luksusowego domku na wysokiej jakości kempingach z oferty Vacansoleil.

Vacansoleil oferuje szeroki wybór domków

Odkryj piękno Chorwacji podczas pobytu w komfortowym domku. Vacansoleil wyselekcjonowało najlepsze kempingi z domkami w Chorwacji. Wybierz spośród czterech rodzajów domków: Fiji, Bali, Waikiki i Tahiti. Wszystkie cztery rodzaje zakwaterowań zapewniają udogodnienia dla całej rodziny. 
 

Wybierz z 24 kempingi w Chorwacja, Istria

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Bijela Uvala

Poreč - Istria - Chorwacja

Popularny kemping bardzo atrakcyjny dla rodzin z luksusowymi udogodnieniami. Ładny basen i plaża. Krystalicznie czysta woda zachęca do nurkowania.

Camping Bi Village

Fažana - Istria - Chorwacja

Blisko Puli ze słynnym rzymskim amfiteatrem, gdzie obecnie odbywają się koncerty. Rodzinny kemping z ładnymi basenami. Niedaleko stąd do malowniczej Fazany.

Camping Lanterna Premium Resort

Poreč - Istria - Chorwacja

Duży i gwarny kemping z przepięknym widokiem na morze. Do dyspozycji jest plaża, ale także nowy park wodny. Polecamy wizytę w Porec i Rovinj.

Camping Oliva

Rabac - Istria - Chorwacja

POLECAMY: Kemping w starym gaju oliwnym położony na wschodnim wybrzeżu Istrii na przeciwko wysp Cres i Krk. Bezpieczne kamyczkowe plaże schodzące do płytkiej, krystalicznej wody.