Zakwaterowania typu glamping

Glamping: luksusowy pobyt na kempingu

Glamping to połączenie słów glamorous i kamping, innymi słowy: kemping w wersji deluks! Wszystkie zakwaterowania typu glamping zapewniają dodatkowy komfort. Bez względu na to czy wybierzesz domek wakacyjny czy namiot safari typu glamping, możesz być pewien wysokiego standardu.  

W zakwaterowaniu typu glamping spędzisz wyjątkowe chwile, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Czy na wakacjach chciałbyś mieć zmywarkę? Żaden problem! Dużą werandę? Już na Ciebie czeka! Luksusowe meble? Są! Niektóre zakwaterowania typu glamping mają nawet prywatne jacuzzi, duży prysznic z deszczownicą czy hamak. Twoje wakacje na kempingu będą w tych warunkach prawdziwie niebiańskie!

Jak wygląda zakwaterowanie typu glamping?

Wyświetl Glamping-video, aby zobaczyć przykładowe zakwaterowanie. Uwaga: udogodnienia w zakwaterowaniach typu glamping mogą się różnić. 

Wybierz luksusowy domek wakacyjny lub namiot safari z listy wszystkich kempingów oferujących zakwaterowania typu glamping. 

Glamping HolandiaGlamping Belgium | Glamping LuksemburgGlamping Francja | Glamping Hiszpania
Glamping Włochy | Glamping Chorwacja | Glamping Słowenia

kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane ceny to ceny obowiązujące aktualnie. Mogą one ulec zmianie w późniejszym terminie. Gwarancję ceny zapewni rezerwacja. Wtedy cena nie będzie poddawana późniejszym zmianom. Ewentualne obowiązujące rabaty oraz/lub promocja „bezpłatne noclegi” są uwzględnione w cenie. Koszty dodatkowe to opłata rezerwacyjna (149 zł) oraz potencjalne opłaty lokalne, jak opłata klimatyczna. Ceny podane za parcele to ceny obejmujące 2 osoby dorosłe (także w przypadku wskazania większej ilości osób). Cena ostateczna zależna jest od wieku uczestników wyjazdu i pojawi się w zakładce Podgląd Rezerwacji po podaniu wszystkich dat urodzenia.