nl-zee.jpg

Kempingi w Zelandii

Kemping w Zelandii

Na kempingu w Zelandii doświadczysz, że życie mieszkających tu ludzi jest nierozerwalnie związane z wodą. Archipelag przecinają tamy, groble i mosty. Przemieszczanie się z wyspy na wyspę jest jedną z dodatkowych atrakcji, które  spotkasz będąc na kempingu w Zelandii. Zabierz rower i odkrywaj piękno każdej z wysepek. Podróż po wysepkach ułatwią Ci liczne lokalne przeprawy promowe. Okazałe wydmy, kręte groble i majestatyczne widoki są bezcenne.

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Zelandia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Scheldeoord

Baarland - Zelandia - Holandia

Położony przy rzece i plaży, gdzie można obserwować ogromne statki wypływające z Antwerpii na pełne morze. Znajdziecie tu liczne place zabaw oraz ładny basen.

Camping Recreatiecentrum de Vogel

Hengstdijk - Zelandia - Holandia

Wspaniały raj rekreacyjny z mnóstwem udogodnień oraz nowo otwartym centrum Plaza oraz parkiem wodnym ze spektakularną zjeżdżalnią. Nieopodal położone jest historyczne miasto Hulst.

Nurkowie, surferzy, entuzjaści żeglarstwa i miłośnicy słońca odnajdą wszystko co lubią na kempingu w Zelandii. Szerokie plaże i miasteczka takie jak Oostkapelle czy Domburg będą dla nich wymarzonym miejscem. Wybrzeża Veersemeer oferują prywatne plaże, bezpieczne dla dzieci. W Zelandii znajdziecie kilka historycznych miast, takich jak Veere, Flushing, Goes i Middelburg. Poldery i wioski rybackie są bardzo charakterystyczne dla tego regionu. Prowincja ta jest miejscem z największą ilością godzin słonecznych w Holandii, więc wakacje w Zelandii prawie zawsze wiążą się ze słonecznym pobytem.